doprava

Ceny tovaru a prepravného 


Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru a platia pre konečného spotrebiľa. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov, pri výraznom náraste inflácie alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru.


Cena dopravy v Bratislave kuriérom priamo na uvedenú adresu:          1,99 EUR 

Cena dopravy v rámci Slovenskej republiky poštou na dobierku:          1 EUR
 
Cena dopravy v rámci Slovenskej republiky kuriérom Slovenskej pošty na dobierku priamo na uvedenú adresu:     2,50 EUR
 
Balné neúčtujeme.
 
Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je priložená ku každej zásielke, a ktorá zároveň slúži aj ako dodací list a záručný list.


Dodacie podmienky

Objednaný tovar zasielame podľa objednaného spôsobu dopravy. Dodacia lehota je 3 až 5 dní. Tovar je expedovaný počas prac. dní do 48 hodín od objednania na adresu uvedenú kupujúcim. Lehota 48 hodín sa nevzťahuje na objednávky zaslané cez dni prac. voľna a prac. pokoja, tieto budú vybavené až v nasledujúci pracovný deň. Platba za tovar sa uskutočňuje v hotovosti pri preberaní zásielky kuriérovi ako dobierka alebo úhradou bankovým prevodom. V prípade, že objednaný tovar nie je momentálne skladom, predávajúci bude o tejto skutočnosti kupujúceho informovať e-mailom alebo telefonicky. Tovar dodávame v rámci SR. Ak by bol záujem o poslanie tovaru aj mimo územia SR je to možné po dohode medzi kupujúcim a predávajúcim.